ZÁKLADNÍ BODY, KTERÉ URČITĚ NESMÍ CHYBĚT.


Preciznost

Kvalita, přístup, estetika, funkčnost, praktičnost, originalita a inovace je u mne na prvním místě.  


Spolehlivost

Vy si vysníte a já Vám přenesu snový interiér do reality. Spokojenost zákazníka je mou vizitkou. 

Velký výběr dodavatelů

Nádherné náhledy zasluhují kvalitu, a proto mám osvědčené dodavatele i řemeslníky, kteří změní návrh v realitu.   

Výrobní dokumentace

Architektonické plány, kladečské plány pro dlažby a obklady, návrhy rozvodů vody a elektřiny považuji za základ každé úspěšně dokončené práce.   JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ?

Každý interiérový designér pracuje mnoha způsoby a také každý interiérový designér má svůj určitý typ designu, který navrhuje. Pojďme se podívat, jak pracuji.


Čím začneme?


V první řadě se kontaktujeme e-mailem či po telefonu a stručně si řekneme, jak vlastně daná spolupráce probíhá. Poté si společně domluvíme první osobní schůzku, na které si řekneme, jaké máte představy, kolik pokojů chcete navrhnout, jaké jsou dispoziční podmínky a jaké máte potřeby k vytvoření maximálně funkčního interiéru. Také si ujasníme, jaký máte finanční rozpočet pro celý projekt, a vytvoříme hrubou cenovou nabídku.


Pojďme se podívat na druhý krok...


Po první schůzce, kde si řekneme Vaše požadavky, představy a kde si zaměřím stávající dispozici domu/bytu, se dostáváme k bodu, kde vytvářím novou dispozici. Po dokončení Vás kontaktuji e-mailem či telefonicky a domlouváme si druhou schůzku osobní, anebo přes Skype, kde bychom Vám nasdílel svoji obrazovku a ukázal Vám, co a proč je jak umístěné. Veškeré umístění nábytku či jiných prvků bude mít své opodstatnění. Prostor vždy vytvářím co možná nejvíce prakticky, aby orientace či manipulace v místnosti byla pro Vás co nejvíce efektivní. Po odsouhlasení nové dispozice domu/bytu se dostáváme ke kroku 3.


A pojďme ke třetímu 


Když už mám vytvořenou a Vámi schválenou novou dispozici domu/bytu, tak se dostáváme k 3D fotorealistickým vizualizacím. V tomto kroku už obvolávám dodavatele nábytku, obkladů, řemeslníky, navštěvuji showroomy, kde se dívám na materiály a jejich struktury, cestuji do obchodů a vybírám pro Vás to pravé. Produkty si zapisuji do tabulky, ve které potom vidíte produkt s webovým odkazem včetně množství a jejich ceny. Poté tabulku dostáváte pro Váš všeobecný přehled, které vybavení bude v prostoru zakomponováno. Naleznete zde také kompletní cenu všech prvků v interiéru kromě řemeslných prací. Ty budou naceněny zvlášť každým řemeslníkem. 


Ve čtvrtém kroku 


Jakmile budou 3D vizualizace Vámi odsouhlaseny, tak se dostáváme k jejich rozkreslení. To umožní řemeslníkům vytvořit prostory dle vizualizace. Realizaci projektu si můžete obstarat sám/a s Vašimi řemeslníky, anebo ode mně dostanete doporučení na šikovné řemeslníky. V době realizace budu s řemeslníky v kontaktu pro případné ujasnění nějakých nesrovnalostí v návrzích. 


Poslední krok


Když máme realizaci hotovou, tak dům/byt dostáváte zpět do plně funkčního stavu. V tomto kroku naše spolupráce končí a Vy si užíváte ve svém novém bydlení. 

LÍBÍ SE VÁM MOJE SPOLUPRÁCE ?