TVOŘÍM INTERIÉRY JINAK


Mé interiéry jsou kombinací mých vizí a Vašich snů. Je na Vás, zda mi dáte volnou ruku v projektu, anebo budete žádat konkrétní požadavky.

Interiérům vdechuji inovaci, originalitu a nevšednost. Dokážu vytvořit luxusní, ale i standartní interiér. Má představivost je rozmanitá.


Návrh luxusní koupelny do rd. v Praze

Návrh této koupelny je v provedení glamour stylu. Klient žádal něco s neotřelým a inovativním vzhledem. V této koupelně se snoubí prvky, které vytvářejí luxus a přepych.


Ložnice rodinného domu v Karlových Varech

Ložnice nedisponuje zrovna velkými rozměry, a přece se nám podařilo maximálně využít celé plochy a ponechat místnosti svěžest a vzdušnost. Díky mechovým obrazům jsme docílili útulnosti, která ale zároveň opticky nezmenšuje interiér.


Zádveří rodinného domu v Karlových Varech

Zádveří jsme opticky zvětšili za pomocí velkého kulatého zrcadla a stejně jako u ložnice využili mechových doplňků k udržení útulnosti a vřelosti. Celek nám pak krásně podtrhuje led osvětlení, které nechá vyniknout jednotlivým barvám. Zabudovaná skříň je elegantním řešením před nevzhlednými rádoby poházenými bundami i botami.


Koupelna a toaleta rodinného domu v Karlových Varech

Jedna místnost a veškeré využití - přesně tak jsme sestavovali světlou svěží koupelnu. Nechybí zde vana, sprchový kout a dvě umyvadla, která jsou v praxi velice vítaná, zejména jedná-li se o rodinu s dětmi. Jako třešničku na dortu máme v interiéru i kombinovanou saunu. Parní i suchá sauna v jednom je řešena hrubou protiskluzovou dlažbou a splňuje veškeré funkční parametry. Jediné, co v koupelně neobjevíte, je stejně ladící toaleta, která je v samostatné místnosti, což, jak všichni víme, je obrovskou výhodou.


Obývacího prostoru s kuchyní rodinného domu v Karlových Varech

Má-li to ladit a dýchat přírodou, musí to být vzdušné. I v obývacím pokoji s kuchyní jsme se řídili heslem svěží útulnosti, která nepůsobí klaustrofobickým dojmem. Velká francouzská okna přináší do místnosti dostatek denního světla a podsvícený ostrůvek s bonsaí podtrhává jedinečnost snoubících se prvků.

Koupelna s toaletou pro mladý pár

Tmavá koupelna se světlými doplňky je třešničkou na dortu tmavému bytu. Zde jsme si opravdu vyhráli s detaily. Opět jsme opticky zvětšovali místnost, tentokrát ale originální zrcadlovou mozaikou, která světelně podtrhává samotné zrcadlo.


Obývací prostor s kuchyní pro mladý pár

Nový projekt pro mladý pár nám snoubí chladné šedé a černé tóny doplněné o teplé dřevo tak, abychom docílili moderního a přitom útulného domova. Povšimněte si světelných detailů dodávajících interiéru na luxusu. Lesklá stěna umístěná naproti oknu nám krásně opticky zvětšuje celou místnosti díky své odrazivosti a obraz celou kompozici už jen s lehkou hravostí podtrhává.


Ložnice s pracovnou rd. domu v Jihlavě

K dosažení designově propojeného domu jsme použili v ložnici stejné odstíny barev jako v obývacím prostoru a kuchyni. Vzdušná ložnice disponuje funkčním pracovním koutem, který krásně navazuje na šatnu se zatmavenými skleněnými dveřmi. Na své si přijde i paní domu díky stolku na líčení, čímž se nám podařilo využít daný prostor v maximální možné míře.

Obývací prostor s kuchyní rd. domu v Jihlavě

V tomto prostoru nám harmonicky hrají zelené a béžovohnědé odstíny barev s doplňky bílé a bronzové. Dispozice interiéru je tvořena tak, aby kontakt mezi jednotlivými členy rodiny či přáteli byl maximálně efektivní. O útulnost a komfort se nám hravě postarají správně umístěná svítidla. V kuchyňské části máme prakticky řešenou linku s mnoha úložnými prostory a prosklenou vitrínou, která dodává kuchyni ten pravý šmrnc.  


Obývací prostor s kuchyní moderní vily v Praze

Zde máme návrh moderního prostoru pro majitele velké vily z Prahy. Převládají zde luxusní materiály a prvky, které dělají interiér velice elegantní a inovativní. Místnost disponuje vysokými stropy s podhledy, ve kterých je umístěno led osvícení. Prostor září bílými tóny doplněnými barvami v obraze, koberci či v závěsech. Třešničkou na dortu je 3D tištěný zlatě lakovaný Mickey Mouse, čímž vzniká neotřelý a velice originální vzhled.


Koupelna s toaletou

Tento projekt je obzvlášť unikátní. Luxusní obklady a prvky použité v návrhu vypadají skvěle, dodávají velice moderní a elegantní vzhled. Klient byl velkým fanouškem mramoru, a tudíž nesměl chybět v návrhu. Prostor je doplněn tmavě zeleným odstínem díky betonové stěrce a mramoru. Do interiéru byl také zakomponován Buddha v podobě obrazu a dekorace, který prostoru dodává výraznost a pestrost. Opět nesmělo chybět led diodové osvícení, které dodává prostoru luxus a relax.Obývací prostor s kuchyní a chodbou

Tento byt má velice neotřelý design. Klient žádal něco výrazného a nevšedního. Podmínka byla kombinovat do tmavých až černých odstínů barev. V prostoru je použito mnoho zajímavých prvků, na které jen tak nenarazíte. Celý koncept interiéru působí velice elegantně a nadčasově. Prostorem nám prochází dekorační světla s led pásky pro více světelných scén.


Koupelna

Návrh koupelny do bytu v Praze. V koupelně byla zachována podlaha, která je položena po celém bytě. Prostor pro volně stojící vanu a otevřenou sprchu je vyvýšen a podsvícen pro případný večerní odpočinek. Led diodové osvětlení vytváří velice relaxační a příjemný dojem z celé místnosti. Koupelna je navržena do béžovohnědých tónů s černými doplňky. 


Obývací prostor s kuchyní a ložnicí

Tento návrh zapadá do stejného konceptu bytu, ve kterém máme navrženou předešlou koupelnu. Byt je svěží, převážně v dekoru dřeva. V prostoru máme zakomponovaná bodová stropní svítidla a doplňující led pásky pro více světelných scén. Interiér působí teplými tóny a je vyšperkován černými doplňky. V ložnici máme postel na míru s čelem, které je také navržené i jako pracovní stůl.


Obývací prostor s kuchyní rd. v Brně

Návrh obývacího pokoje s kuchyní řadového domu v Brně. V této místnosti bylo hlavní vymyslet umístění televizoru a zároveň vytvořit prostornou kuchyň. Interiér byl poměrně malý a jeho uspořádání hrálo velkou roli. Dispozice je vytvořena tak, aby manipulace a efektivita byla co největší. Umístění televizoru v kuchyňské lince nám zajistilo praktické řešení pozice gauče. Interiér je v béžovo bílých tónech s doplňky zlaté a modré barvy.LÍBÍ SE VÁM MOJE PRÁCE ?