KDO JSEM

Jsem interiérový designér působící v České republice se sídlem v Brně, který se zabývá navrhováním soukromých a komerčních interiérových prostorů včetně realizací. Věnuji se především luxusním, moderním, inovativním a nadčasovým řešením. Zakládám si na kvalitních vizualizacích, abyste si dokázali co nejlépe svůj budoucí interiér představit. Přetváříme Vaše sny ve skutečnost.


SLOVO ZAKLADATELE

Jako malí jsme snili o tom, že z nás vyrostou policisté, prodavačky, nebo dokonce popeláři, a nepřemýšleli jsme nad tím, zda nás to uživí. Naše dětská naivita odrážela naše sny v té nejryzejší podobě. S postupem času jsme ale zakrněli a v dospělém světě začali vnímat peníze jako pohon lidstva. I já našel podnikání, které mi přineslo kýžený úspěch. Vysoké měsíční příjmy, hodiny práce a.... a nakonec žádný smysl v tom.

Bod zlomu utvořený z pochyb, do jaké míry mě má práce naplňuje, jak moc velkou budoucnost v ní spatřuji a zda po sobě něco zanechám, mě dovedly k rozhodnutí všechno zahodit, prodat a začít znovu. Najednou jsem nechtěl dělat práci, která mi jen přinese peníze, ale toužil jsem zkusit něco, díky čemu ucítím i pocit naplnění. Začal jsem zkoumat své možnosti a záliby. Trávil hodiny u interiérových videí i u instagramových fotek a rozhodl se studovat design. Dnes vím, že peníze nebyly mým cílem, ale pouze prostředkem, jak začít dělat smysluplné věci, jak tvořit, učit se a radovat se z každého dalšího nového interiéru, který tu po naší práci zůstane a ve kterém bude někdo každý den vařit a usínat s pocitem svého naplněného snu.


Lukáš Kaňa

interiérový designér

Jmenuji se Lukáš Kaňa. Věnuji se interiérovému designu, který je neotřelý a inovativní. Vytvářím interiér, který pro Vás bude skvostný a výjimečný. Věnuji se především luxusním a minimalistickým stylům. Zakládám si na funkčnosti prostoru, aby byl co možná nejvíce efektivní pro Váš životní styl. Zajímá Vás jak taková spolupráce probíhá?

Nenapínejte se a přejděte na bod níže!


CHCETE BYDLET LUXUSNĚ ?