Ceník


Konkrétní cenu nelze určit. Cena se odvíjí od složitosti projektu, požadavků klienta, modelování, velikosti prostorů, prvků použitých v interiéru, materiálech a podobně. V ceně hlavně nesmíme opomenout řemeslnou práci. Musíme myslet také na to, že se téměř vždy dělá nová elektroinstalace, jádro, sádrokartonové podhledy, vyrovnání a pokládka podlahy. Pokud jsou nerovné zdi, tak i jejich zarovnání, popřípadě i dostavění přizdívky či příčky. Dále nesmíme opomenout truhláře, protože nábytek na míru vdechuje celku originalitu.


Odhadované ceny mohou být následující


Podlaha

Když započítáme cenu za materiál a práci u nové podlahy, dostaneme se na 1000-2000Kč,- za m2. Někdy je důležitá i nivelační (vyrovnávací) stěrka, která cenu podlahy prodraží. Pokud se pokládá masivní exotická dřevěná podlaha či zajímavá dlažba, můžeme se vyšplhat až na 4000,- Kč nebo i více za m2.

Kuchyňská linka

I cena kuchyňské linky se odvíjí od použitého materiálu a velikosti kuchyně. Každý máme jiný vkus, požadavky a priority. Průměrně se včetně práce pohybujeme okolo 150 - 400 tisíc. Kuchyně se vždy navrhují na míru dle potřeb a propozic domácnosti. Nelze proto předem nikdy odhadnout, jaká bude její výška, hloubka, vnitřní vybavení, kování a osvětlení. Nejdůležitější je také výběr kvalitních spotřebičů. Můžeme se pohybovat od 50 do 150 tisíc. Samozřejmě se dá ušetřit volbou alternativních materiálů, aniž by se to výrazně dotklo kvality.

Vestavné skříně

Hledáte dokonalý úložný prostor, do kterého se vše vejde a který umístíte přesně tam, kam potřebujete? Vsaďte na dokonalou vestavěnou skříň, která Vám ukáže prostor tam, kde jste ho doposud neviděli. Obvyklá cena je v rozmezí 20 - 150 tisíc (záleží na velikosti skříně, vnitřním vybavení a hlavně kování, které vám usnadní život).

Koupelna

Chcete mít jasnou představu o Vaši nové koupelně? Připravte si 70 - 400 tisíc. Barva obkladu nebo dlažby není jediné, na co se zaměřit při výběru samotné koupelny. Důležitý je správný rozměr dlažby či obkladu, rektifikace, uspořádání koupelnového vybavení či stupeň proti skluzu. I tyto parametry mohou ovlivnit Vaše rozhodování a cenu.

Bytové jádro

Obvyklá cena je v rozmezí 180 - 280 tisíc (záleží na zařizovacích předmětech).

Fotorealistické vizualizace s výrobní dokumentací

Vizualizace jedné místnosti se může pohybovat v rozmezí 5 - 50 tisíc korun. Zde záleží na aspektech, které zde už byly zmíněny v předešlých krocích. V této ceně je zahrnuto 3D modelování s fotorealistickými vizualizacemi, vytvořenou novou dispozicí a výrobní dokumentací pro řemeslníky.

Realizace na klíč

Realizace na klíč je placená služba, u které si účtuji hodinovou sazbu a kilometrovné. Její vyhotovení trvá 1 - 4 měsíce v závislosti na velikosti projektu. Vy si nemusíte dělat s ničím starosti.

Vyřeším to za Vás

  • Budu se držet podle předem dohodnuté ceny.
  • Vytvořím pro Vás přesné a profesionální vizualizace.
  • Navštívím showroomy a obchody.
  • Obvolám dodavatele, případně je navštívím.
  • Seženu osvědčené kvalitní materiály.
  • Vyřeším možné změny developerských projektů.
  • Kontaktuji vlastní osvědčené řemeslníky.
  • Dohlídnu na průběh realizace.

Pokud investujete do svého domova, vždy lpěte na kvalitě. Je to Vaše místo, kde můžete relaxovat, smát se a užívat si krásy života s rodinou.

"Kvalita znamená dělat to dobře, i když se nikdo nedívá."

                                         Henry Ford

Věřím, že v případě zájmu o mé služby vždy vytvoříme něco unikátního.

Těším se na spolupráci.


Lukáš Kaňa

KONTAKTUJTE MNE